Tenis, Futbol, Kano, Bisiklet...
Megasaray Sports

MTA / Megasaray Tenis Akademi

Antalya Belek’te yeni yapmış olduğumuz spor merkezimizde 21 adedi kırmızı toprak kort, 4 adet sert zemin toprak kort, 2 adet padel kort olmak üzere toplam 27 tenis kortu bulunmaktadır. İlaveten Club Mega Saray içerisinde 10 adedi kırmızı toprak kort, 12 adet suni çim halı zemin olmak üzere toplam 22 tenis kortu bulunmaktadır.

Genel toplamda 49 tenis kortu ile tüm seviyelerdeki tenis oyuncuları için hazırız.

Megasaray Canoe Kayak Sup Center

Dört mevsim spor etkinliklerinin devam ettiği Antalya, sporun ve sporcunun vazgeçilmez adresi olarak biliniyor. Bu durumu fırsat bilerek Kozetur ile yaptığımız işbirliği sonucunda yüz elliyi aşkın sporcuya aynı anda kamp yapma imkanı sunuyoruz. Kompleksimizde Crossfit, Fitness, soyunma odaları, Kano ve katamaran gibi ekipmanları depolama alanları da bulunmaktadır.

Dünyanın dört bir yanından tüm seviyelerdeki Kano kulüplerine ve sporculara kamp hizmet veriyoruz.

Megasaray Football Center

Megasaray Club Belek`e yürüyüş mesafesinde olan Megasaray Football Center ikisi FIFA standartlarına uygun biri antrenman sahası olmak üzerek toplam üç sahasıyla 2020 yılından itibaren futbol kulüplerine kamp/turnuva ve özel maçlarda ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Yüksek standartlara sahip sahalarımızla size profesyonel deneyimler yaşatmak için sabırsızlanıyoruz.

Bisiklet Dostu İşletme

Megasaray Hotels olarak: Daha temiz ve yaşanılabilir bir dünya oluşturmak adına çevre dostu projelerle odak noktası halindeyiz. Sporun her dalında desteğe açık olduğumuz gibi sürdürülebilir ulaşım modellerini de yakından destekliyoruz.

Nefes alınabilir bir gökyüzü altında yaşamak için başladığımız Bisiklet Dostu İşletme projesiyle, oluşan hava kirliliğini minimuma indirerek hareketi arttırmayı ve gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmayı hedefliyoruz.