Ailenin yeni üyesi,
bu yaz açılıyor!

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin / Çocuk
2 Yetişkin
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
Megasaray Resort Side

Antalya, Side, Titreyengöl Mevkii´nde yaklaşık 42 dönüm arazi üzerinde, etrafı orman ve eşsiz güzellikteki Tireyengöl’ün derin mavisi ile çevrili 347 odası bulunan Megasaray Resort Side, huzuru, doğayı ve eğlenceyi bir arada bulunabileceğiniz, unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor.

Megasaray Hotels grup bünyesine katılan otelimizde alıştığınız Megasaray hizmet kalitesini tatilinizin her anında fark edeceksiniz. Tesise 250 m uzaklıkta bulunan özel kum plajımızda denizin eşsiz mavisi ve akdeniz güneşinin sıcaklığını gün boyu hissederken, en özel tatil anılarınızı biriktirmeye hazır olun!

Denizin eşsiz mavisiyle güneşin iç ısıtan sıcaklığını bir araya getiriyoruz.
konyaaltı otelleri
megasaray hotels
Megasaray
Resort Side

Orman, göl ve denizin benzersiz bir uyum içerisinde kaynaştığı, huzurlu ve dingin doğasıyla Manavgat’ın en önemli turistik bölgelerinden biri olan göl, yaklaşık 3000 m2’lik bir alana yayılıyor. Çevresindeki doğal zenginliklerinin yanı sıra birbirinden eğlenceli aktiviteleri ile Megasaray Resort Side, ziyaretçilerine cazip tatil seçenekleri sunuyor.

Misafirlerimiz, Titreyengöl’ün eşsiz manzaralar sunan doğasında keyifli saatler geçirebilir, deniz kum ve güneşin tadını çıkarabilir.

megasaray club belek
MEGASARAY CLUB BELEK
megasaray westbeach antalya
MEGASARAY WESTBEACH ANTALYA
megasaray resort side
MEGASARAY RESORT SİDE
megasaray mount erciyes
MEGASARAY MOUNT ERCİYES