Şahinler Holding, 1982 yılından bu yana Türkiye’nin yanı sıra; Almanya, Fransa, Bulgaristan, Mısır ve Ürdün’de faaliyetini sürdüren hazır giyimden inşaata, serbest bölge işletmeciliğinden turizme ve yiyecek içecek sektörüne kadar bulunduğu her sektörde fark yaratan köklü bir işletmedir. Turizm alanındaki ilk yatırımı olana Megasaray Club Belek dünyanın en gözde tatil bölgelerinin başında yer alan Belek’te 121 dönüm arazi üzerinde kurulmuş ve 1992 yılından bu yana hizmete devam etmektedir.

Club Megasaray bünyesinde, 2019 yılında Antalya Belek’te kurulan Megasaray Tenis Akademi, 60 tenis kortu ile Türkiye Tenis Federasyonu’yla imzaladığı işbirliği protokolü çerçevesinde, ortaklaşa düzenlediği, içlerinde Davis Cup ve ATP Challenger’ın da bulunduğu çok önemli uluslararası turnuvalara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Ayrıca Megasaray Club Belek`e yürüyüş mesafesinde olan Megasaray Football Center, ikisi FIFA standartlarına uygun biri antrenman sahası olmak üzerek toplam üç sahasıyla 2020 yılından itibaren futbol kulüplerine kamp/turnuva ve özel maçlarda ev sahibi olarak hizmet ediyor.

Megasaray Sports ana çatısı altında spor kompleksimizde Crossfit, Fitness, soyunma odaları ve katamaran gibi ekipmanları depolama alanları da bulunmaktadır.

Grup otel yatırımlarına Kayseri Erciyes’de yer alan Das3917 ile devam etmiştir. DAS 3917’de sunduğumuz müthiş deneyim, aslında birçok yapı taşının bir araya gelmesi sonucunda ortaya çıkıyor. Ana binada yer alan 77 oda, özel konseptli 5 adet Chalet Rooms, bistromuz Das Apres, canlı müzik barımız Arete, Lounge 3917, balo salonumuz, 750 m2lik spamız, ana restoranımız, mini kulübümüz ve pistlerimizle her adımlarında misafirlerimizin keyif alması için hizmet veriyoruz.

Megasaray Westbeach Antalya ise 2022 yılında Megasaray Hotels çatısı altında hizmet vermeye başlamıştır. Antalya’nın en güzel konumu olan dünyaca ünlü Konyaaltı Plajı’nda yer alan tesis, 12.000 m2 alanda; faklı konseptlerde 334 odası, ana restoranın dışında La Prima İtalyan A La Carte ve Lagos Balık A La Carte ile dünyaca ünlü tatları bir arada sunan, kapalı ve açık havuzları, spası, özel toplantı ve etkinlik salonları ile hizmet vermektedir.

Aralık 2023'te hizmetinizde olacak gurubun bir diğer oteli Megasaray Mount Erciyes, konforunuz için her türlü detay düşünülerek tasarlanan 108 odası, spa merkezi, açık hava termal havuzları ile misafirlerine muhteşem bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. Kayseri şehir merkezinden 2000 metre yüksekte, Erciyes Dağı’nın zirvesinde yer alan Megasaray Mount Erciyes’de sizlere dağın zirvesinde 103 kilometre uzunluktaki pist ile kayak yapma keyfi sunacak.

Megasaray Hotels grup bünyesine yeni katılan otelimiz Megasaray Resort Side, Titreyengöl´de yaklaşık 40 dönüm arazi üzerinde, etrafı orman ve eşsiz güzellikteki Tireyengöl’ün derin mavisi ile çevrili 397 odası, farklı dünya mutfaklarını deneyimleyebileceğiniz Ala Carte Restoranlar, Spa, açık ve kapalı yüzme havuzları, çok amaçlı özel davetlere ev sahipliği yapacak balo ve toplantı salonları yer alıyor.

Başarılı turizm yatırımlarını hız kesmeden devam eden Megasaray Hotels çatısı altında toplamda 5 oteli birleştirmiştir. Grup, Türk turizmine kaliteli ve nitelikli hizmet anlayışını tüm tesislerinde ilke edinerek katkı sağlamaya devam ediyor.

Değerlerimiz

Güvenilirlik, adalet, verimlilik, şeffaflık, yaratıcılık, takım çalışması, insiyatif alma, çevre bilinci, sevgi ve saygı...

Misyonumuz

"Müşterilerimize beklentilerinin ötesinde hizmet ve ürünler sunarak, yeteneklerin geliştirildiği, katılımın ve takım çalışmasının teşvik edildiği iyi bir çalışma ortamı yaratarak müşteri sadakatini arttırmak. Topluma ve çevreye verdiğimiz değeri sürekli ve önemli ölçüde arttırmak. Tüm kaynaklarımızı verimli kullanarak, hedef pazarlarda tanınan ve aranan bir marka olmak."

Vizyonumuz

"Sıcak bir aile ortamında güler yüzlü hizmetiyle sürekli talep edilen bir marka olmak"

mega saray
Şahinler Holding

Yönetim kurulu başkanı Kemal Şahin, Şahinler Grubu'nun temelini 1982 yılında Almanya'nın Aachen kentinde Santex Almanya'yı kurarak attı. Moda dünyasında köklü bir isim olan Santex Almanya'nın kurulmasının ardından Şahinler Grup, 1984 yılında Konteks adı altında Türkiye'de faaliyet göstermeye başladı.

Spor giyim, samimi giyim, kadın, erkek ve çocuk giyim gibi geniş giyim yelpazesiyle Şahinler Grup, Türkiye'nin en büyük moda ve entegre tekstil grubu haline geldi. Grubun Türkiye, Avrupa ve ABD'de iştirakleri bulunmakta olup 50 milyonun üzerinde hazır giyim üretimi yapmaktadır.

Şahinler Grup, iştirak ettiği her alanda başarılara imza atmış ve Şahinler Enerji ile enerji sektörüne, Şahinler İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile inşaat sektörüne, Teyvas Catering Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile gıda ve catering sektörüne yatırım yapmıştır. Ayrıca Şahinler Vakfı, Konya ve Çorlu'da bir ilkokul ve meslek lisesi inşa ederek, Türkiye'deki çeşitli eğitim kurumlarının ihtiyaçlarını karşılayarak ve ülke çapında 500 öğrenciye burs vererek başkalarına yardım etmeye inanıyor.

megasaray club belek
MEGASARAY CLUB BELEK
megasaray westbeach antalya
MEGASARAY WESTBEACH ANTALYA
megasaray resort side
MEGASARAY RESORT SİDE
megasaray mount erciyes
MEGASARAY MOUNT ERCİYES