Erciyes Dağı'nın
Eteklerinde.
Aralık 2023

Giriş Tarihi
Çıkış Tarihi
Yetişkin / Çocuk
2 Yetişkin
Yetişkin
Çocuk
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
3. Çocuk Yaşı
Megasaray Mount Erciyes

Antalya Belek'te hizmet veren Megasaray Club Belek’te ki misafir memnuniyetimizi Erciyes'in eteklerine taşıyoruz.

Erciyes'te 8,350 m2 içerisinde, 108 odasıyla hizmete girecek olan Megasaray Mount Erciyes. Kayak sporunun merkezi olarak bilinen Erciyes’te yılın her dönemi sürdürülebilir sportif faaliyetler sunuyoruz. Megasaray Mount Erciyes’de, Megasaray Club Belek’te olduğu gibi bisiklet, futbol ve tenis olmak üzere bir çok spor branşından kamp organizasyonlarına kadar hizmet veriyoruz. Aynı zamanda her amaca uygun salonlarımızla toplantı ve düğün törenlerine ev sahipliği yapıyoruz. Standartların üzerinde spa ve açık hava termal havuzlarımızla doğayla iç içe vakit geçirebilirsiniz.

2.5 milyon yıllık efsanevi Erciyes dağında eşsiz bir deneyim için sizi bekliyoruz.
megasaray hotels
megasaray mount erciyes
Megasaray
Mount Erciyes

Yaklaşık 2,5 milyon yıl önce başlayan ve günümüze kadar devam eden jeolojik olaylar sonucu oluşan Erciyes Dağı, Kayseri’nin 25 km güneyinde yer alan volkanik bir dağdır. Roma İmparatorluğu zamanında eski Yunanca adı ‘Argaios’ olan Erciyes, Türkiye’nin en güzel ve görkemli dağlarından biridir. 3917 metre yüksekliğiyle İç Anadolu’nun en yüksek dağı olan Erciyes, antik Kapadokya bölgesinin zirvesidir.

Kapadokya’nın bir tarafında Hasan Dağı, diğer tarafında ise Erciyes eşsiz bir doğa harikası olan bu bölgeyi bulutların üzerinden seyrediyor.

megasaray club belek
MEGASARAY CLUB BELEK
megasaray westbeach antalya
MEGASARAY WESTBEACH ANTALYA
megasaray resort side
MEGASARAY RESORT SİDE
megasaray mount erciyes
MEGASARAY MOUNT ERCİYES