hakkımızda

1992 yılında hizmet vermeye başlayan Megasaray Club Belek, Şahinler Holding'in ilk turizm yatırımıdır. Türk turizminin göbeği Antalya'nın, en iyi bilinen beldesi Belek'te bulunan tesisimiz 121.000 m2 alan üzerinde kurulu 591 odası ve 1184 yatağı ile her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Bölgenin karakteristik özelliği olan fıstık çamı ve çeşitli türlerde yüzlerce ağacın bulunduğu iyi korunmuş bahçesi ve doğa ile uyumlu mimarisi ile Club Mega Saray misafirlerine konfor ve huzur hissini bir arada sunmaktadır.

Megasaray Club Belek'te; 400 metre uzunluğundaki kum plajı ve binlerce metre kare genişliğindeki bahçesi, gün boyu süren eğlence aktiviteleri, 2500 m2 genişliğindeki çocuk kulübü, toplam 8 adet havuzu ve güler yüzlü çalışanlarıyla keyifli bir tatil deneyimi vaat edilir.

49 adet tenis kortunun yanı sıra sunulan sayısız spor aktiviteleri sayesinde hem dinlenmek hem de aktif bir tatil geçirmek mümkündür. Megasaray Club Belek, Antalya kent merkezine 35 km, havaalanına ise 30 km mesafede bulunmaktadır.

Değerlerimiz

Güvenilirlik, adalet, verimlilik, şeffaflık, yaratıcılık, takım çalışması, insiyatif alma, çevre bilinci, sevgi ve saygı...

Misyonumuz

"Müşterilerimize beklentilerinin ötesinde hizmet ve ürünler sunarak, yeteneklerin geliştirildiği, katılımın ve takım çalışmasının teşvik edildiği iyi bir çalışma ortamı yaratarak müşteri sadakatini arttırmak. Topluma ve çevreye verdiğimiz değeri sürekli ve önemli ölçüde arttırmak. Tüm kaynaklarımızı verimli kullanarak, hedef pazarlarda tanınan ve aranan bir marka olmak."

Vizyonumuz

"Sıcak bir aile ortamında güler yüzlü hizmetiyle sürekli talep edilen bir marka olmak"

Şahinler Holding

Yönetim kurulu başkanı Kemal Şahin, Şahinler Grubu'nun temelini 1982 yılında Almanya'nın Aachen kentinde Santex Almanya'yı kurarak attı. Moda dünyasında köklü bir isim olan Santex Almanya'nın kurulmasının ardından Şahinler Grup, 1984 yılında Konteks adı altında Türkiye'de faaliyet göstermeye başladı.

Spor giyim, samimi giyim, kadın, erkek ve çocuk giyim gibi geniş giyim yelpazesiyle Şahinler Grup, Türkiye'nin en büyük moda ve entegre tekstil grubu haline geldi. Grubun Türkiye, Avrupa ve ABD'de iştirakleri bulunmakta olup 50 milyonun üzerinde hazır giyim üretimi yapmaktadır.

Şahinler Grup, iştirak ettiği her alanda başarılara imza atmış ve Şahinler Enerji ile enerji sektörüne, Şahinler İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile inşaat sektörüne, Teyvas Catering Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile gıda ve catering sektörüne yatırım yapmıştır. Ayrıca Şahinler Vakfı, Konya ve Çorlu'da bir ilkokul ve meslek lisesi inşa ederek, Türkiye'deki çeşitli eğitim kurumlarının ihtiyaçlarını karşılayarak ve ülke çapında 500 öğrenciye burs vererek başkalarına yardım etmeye inanıyor.